DÁRKY

Epesráres tričko s uvědomělým nápisem a logem Pastviny, velikosti S-XL, dámská/pánská varianta (na jiné gendery bohužel vybaveni nejsme, ale nemůžeme za to :) )

Naše semínka v papírových pytlíčcích ve třech variantách:
1) pro krásu vašich balkónů: směs nejkrásnějších kytiček a nejhutnějších bylinek do truhlíků
2) pro hladové zahradníky : směs toho nejlepšího na vaše záhonky (rajská jablíčka, cukety, rukola, mangold, dýně)
3) nejkrásnější záhon široko daleko (směs semínek na květiny pro vaší zahradu)

Dóm bolesti

 Patříte mezi milovníky trýznivé bolesti v ústech ? Máme pro Vás návrh - v našem skleníku, kterému říkáme láskyplně Dóm bolesti, Vám vypěstujeme libovolné odrůdy pálivých papriček z těch nejhlubších okruhů pekla. Carolina Reaper. Trinidad Scorpion. Habaňero Choco, Bhut Jolokia a všechny další. Máme je všechny a pokud ne, seženeme je pro Vás. Nabízíme Vám část z naší úrody, jeden kilogram papriček podle vaší volby. Kdykoliv budete moct přijít a své papričky si pomazlit. Jen doporučujeme talexové rukavice a plynovou masku. 600 Kč - kilogram papriček.

Taška na cvičky i na nákup, plátěná kráska pro každého

Nádherný nástěnný kalendář Magické bytosti Pastviny s fotografiemi od Karolíny Ryvolové


Pepe African Habanero

Domácí pesto, uvařené přírodovědcem Martinem Mikešem, který dlouhodobě žije v Kamerunu, kde zachraňuje mlžný prales. Tato lahůdka je pro opravdu velké odvážlivce, pálí dvakrát! Ale je to skutečně výborné přírodní antibiotikum, zahřeje v zimních mrazech, zrychluje metabolismus a každému jídlu dodá vskutku intenzivní chuť! 

Už žádné trhající se igeliťáky! Naše zahradnice Lula je superžena a i s malou Vesnou na klíně pro vás našila krásné a zcela eco recy pytlíky na ovoce a zeleninu. Každý je jedinečný, šijeme ze záclon a závěsů zakoupených v charitativním obchode Moment, podporující nadaci pro biodiverzitu. Nákupem našich pytlíků pomáhátě vlastně čtyřikrát! A navíc je to super dárek k Vánocům! 

Velikosti 20x30 cm nebo 15x 20 cm, 

Barvy bílá, modrá, bílá s citrony, modrá


Marmelády od Marmeladequeen jsou čistokrevné dobro na jazyku, lokální nebo bio suroviny, s láskou a řemeslným umem zhotovené, ve vkusném balení... no prostě must have každého mlsouna.

Varianty: 


Meruňková s levandulí a skořicí
Rybíz-meruňky-estragon,
Ostružiny-fialky-vanilka,
Meruňky-citrony-citronový tymián,
Jahody-citrony-skořicová bazalka,
Jahody-dlouhý pepř a želé Cumberland
Rybíz, cibule, sherry
Broskvová s pistáciemi