ADOPCE VČELIČEK

Nelíbí se vám vymírání včel vlivem chemických postřiků plodin, převážně řepky?

Nelíbí se vám neetický chov včel, kdy se v zimě drží pouze na cukrové vodě a jsou tak mnohem náchylnější k nemocím, čímž jsou hrozbou pro sebe i včely v okolí?

Nelíbí se vám dovážený, ředěný a nastavovaný med v supermarketech?

NÁM TAKÉ NE!

Co děláme my: Sejeme louky plné kvítí tam, kde byla pustá půda nebo pole. Sázíme ovocné stromy a keře. Nesekáme ani nevypásáme zeleň na dřeň. Stavíme nové úly. Chováme včely tak, aby byly zdravé, spokojené a i přes zimu jim NECHÁVÁME DOST MEDU! Stáčíme vlastní, neředěný, čistý med.

Co můžete dělat vy: Adoptujte si úl u nás! Napište nám email na adopce@zahradapastvina.cz.

Kolik je adopční příspěvek: 250 Kč měsíčně 

Co za to dostanete:  Půl kila domácího medu každý měsíc (tedy 6 kilogramů ročně). Kdykoliv po dohodě se zkušeným včelařem budete moci své včelky navštívit, nechat se provést procesem výroby medu a dozvíte se řadu zajímavostí ze včelího života! Vystavíme vám rovněž krásný certifikát. Odměnou vám také bude i komentovaná prohlídka našeho zvěřince a zahrady. Příspěvek lze odečíst z daní, stačí nám na konci roku napsat a potvrzení vám vystavíme

Transparentní účet: 2101431474/2010 (Fio Banka), do zprávy pro příjemce dejte heslo VČELY a vaše příjmení  

Výdejní místa vajíček: Mladoboleslavská a Pastvina, Praha 9 - Vinoř; U Letenského sadu, Praha 7 - Letná; Žitná, Praha 2; Gorazdova, Praha 2; Francouzská a Ke Karlovu, Praha 2 - Vinohrady; Ocelářská, Praha 9 - Vysočany; Tomíčkova, Praha 4 - Chodov; U Trezorky, Praha 5 - Jinonice; Sokolovská, Praha 8 - Karlín; lze poslat poštou - poštovné se odvíjí dle množství zasílaného medu.

Pro vydání vaší odměny volejte (či ještě lépe pište) na číslo 603 588 404 naší Sáře