DALŠÍ AKCE

Připravujeme:

5.4.2020

Opožděný Apríl! 

Přijďte si k nám zablbnout malí i velcí! Připravili jsme pro vás odpoledne plné bláznivin a zábavy. V programu nebude chybět jízda na srandovních koních, dostihy králíků, malování na obličej, závod ve skoku v pytlích, charitativní obchůdek, pořádný táborák na opékání buřtů, pívo pro velké, limča pro malé, podle počasí kafe, čaj a svařák. ŽERTOVNÝ KOSTÝM VÍTÁN! 

Začátek: 15:00 konec cca 18:00

veškerý výtěžek poputuje na nás projekt SLEPIČÍ SEN 


2.5..2020

Beltaine na Pastvině

Magický keltský svátek Beltain je nejlepší oslavit na magickém místě. Pastvina se rozkládá na kulturní památce, archeologickém nalezišti, mstě osídleném od mladší doby kamenné. Oslavímě jaro a život sám o sobě odpoledním programem pro děti i dospělé, vyzkoušíme si řadu zábavných věcí z archeologie a živé historie, pochutnáme si nad historickými pochutinami, zapálíme oheň a zatančíme si správný pohanský rituál. vystoupí historická kapela a večer si dáme naší výbornou medovinu a točené pivo z Kbelského pivovaru. 

Začátek v 15:00 konec v nedohlednu. 

Vstupné dobrovolné veškerý výtěžek poputuje na nás projekt SLEPIČÍ SEN


Rádi byste uspořádali na Pastvině vlastní akci? Koncert, svatbu, narozeninovou oslavu, besedu, seminář, setkání třídy 50 let po maturitě... umíme kde co, pište volejte!

kontakt: anička@zahradapastvina.cz nebo na číslo 777 77 81 33